Cam Merdiven İmalatçı

Mekanlarınıza uygun cam merdiven şıklığını bizimle yaşayın

Cam Merdiven Üretici

Cam Merdiven projelerinizi firmamız kendisi tasarlamakta ve üretimini yine kendi atölyelerimizde bulunan makine parkurunda gerçekleştirmekteyiz.

Cam Şıklığı

Mühendislik hizmetini sanata dönüştürüyoruz

Mühendislik kalitesi & Doğru Fiyat için (532)411-5347

Hakkımızda

Pendik - İstanbulda bulunan şirketimiz Era Metal Cam Merdiven ve Paslanmaz ürünleri, kendi atölyesinde imal etmektedir. Günümüz mimarisinin gözde uygulamalarındandır. Cam merdivenlerin temelini oluşturan cam basamakların saydamlığı, şıklığı, estetiği ve ışıltısı ile mekanları daha cazibeli bir görünüm katmasının yanı sıra güvenliği ve dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanılabilen imal edilmiş tasarımlardır.

Cam Merdivenler Ev, Ofis İçi, İş Yeri, Restoran Hastane, Poliklinik, AVM, Otel ve Dış mekanlarda, rahatlıkla uygulanabilir.Aynı zamanda döner tarzda imal edilebilir. Cam merdiven kirişleri çelik veya paslanmaz malzemeden imal edildiği için son derece güvenlidir. ahşap basamaklı çelik kirişli merdiven imalatımızda vardır. Mimar ve mühendislerimizi kontrolünde üretim yapılmaktadır.

İş Akışı

Why choose Us?

İstekleriniz bizim için önemlidir

Bir ürünü uygulamadan önce sizi dinliyoruz doğru ürün için yerinde ölçü keşif yapabiliriz, cam saydam bir üründür. Mekanı aydınlık gösterir ışığı yansıtır. Yanlış tasarım ve uygulama dekorasyon etkisinin de azalmasına sebep olacaktır. Cam merdivende endirekt ışık etkisiyle alana değer katar dikkati çekebilirsiniz. doğru ürünü size sunalım.
Effective Planning

Cam Kalitesi ve İşçilik

Cam, Ahşap, Paslanmaz, Çelik işleme tecrübemiz ile kaliteyi en uygun fiyatla sunuyoruz. Cam Merdivenlerin Bağlantı Elemanlarında, özel olarak üretilen yüksek kaliteli malzemesi ile uzun ömürlüdür Çünk PASLANMAZ ÜRÜNDÜR.
Why choose Us?

Projelendirme Mühendislik Hizmeti veriyoruz

Cam Merdivenleri imal etmeden önce bilgisayarda simülasyon yapıyoruz projelendiriyoruz. Doğru ürün seçimi ile paslanmazda 10 yıl garanti veriyoruz.

İmalatını yaptığımız ürün gruplarından bazıları

Gerçek Kalite & Doğru Fiyat için (532)411-5347

Referanslar

İletişim

Eposta Gönderin Eposta Gönderin

Era Metal Cam Merdiven Sistemleri
Adres: Güllübağlar Mah. Elek Sokak No:31 Pendik / İstanbul / TR
Telefon: +90(532)411-5347 +90(216)307-5146
e-posta: era@erametal.net